Fit Love Waist Trainer

İnstagram ve diğer sosyal medyada gördüğünüz fit love waist trainer satış sitemiz içerisinde yer almaktasınız. Bu sayfa da site waist trainer korse ürünü ilgili detaylı bilgi vereceğiz.

Ürün ithal ürün olup latex kumaştan üretilmiştir.
Peki latex kumaş nedir? Latex kumaş ham maddesi uzak doğuda yetişmekte olan bir ağaçtan elde edilir. Günlük yaşamda bir çok şey bu kumaştan üretilir.  Bu kumaşın en büyük özelliği içerisinde kimyasal olmamasıdır. Elbiselerde ise vücudu saran bir özelliği vardır. Maliyeti de yüksek bir kumaştır. İşte korse olarak da fit love waist trainer korse ürünümüz bu kumaştan üretilmiştir.

Fit Love waist trainer fiyatı 109 liradır. Rengi siyah ve ten rengi olarak 2 farklı renkten oluşur. Beden seçeneklerini sipariş sayfasından görebilirsiniz.

Fit Love Waist Trainer Kampanya
Diğer sayfalarımızı dolaştıysanız bir de fit love markasının jel ürünü yer alır. Normalde 79 liraya satılan bu jeli korse ile alır iseniz 40 liraya korse ile birlikte alabilirsiniz. Ayrıca korse seçiminiz birden fazla ise yine fiyatlarımız daha uyguna gelmektedir. İndirim yok mu diye merak ediyorsanız da en uygun fiyat avantajı ile zaten sitemizde satılan bu ürünü daha ucuza bulamayacağınızı size hatırlatırız.

Mağazalarda Satılır Mı
Ürünümüz şu an için 2 internet sitesi dışında satılmamaktadır. Mağazalarda arasanız da bulamayacağınız bir ürün özelliği vardır bu markayı.

Değişim Var Mı
Biliyoruz siz müşterilerimizin en büyük sorunlarından biri acaba değişimi olur mu sorusudur beden konusunda. Ürün bedeni büyük ya da küçük gelirse ücretsiz olarak değişimini sağlamaktayız. Bu konuda içiniz rahat olabilir.
Ürün kutusunu bozmadan, kirletmeden ve kullanmadan değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Taksit Seçeneği Var Mı
Kapıda ödemelerde sadece tek çekim olarak alabilirsiniz. Malesef taksit yapma imkanı bulunmamaktadır. Bu kargo şirketine bağlı bir politika olup bizden kaynaklanmadığını sizlere iletmek isteriz.

Bu sayfada fit love waist trainer korse neyden üretilir, değişimi nasıl yapılır, taksit yapılıyor mu, kampanyaları hakkında bilgiler verildi. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder. Sipariş vermek isterseniz de sipariş vere tıklayarak korsenizi sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yazın
Fit Love Korse