Fit Love Korse Türkiye, Fit Love Türkiye

Fit Love Türkiye
Fit love ürünleri Türkiye resmi satış içerisinde bulunmaktasınız. 6 beden ve 2 renk seçeneği ile satılan korselerimizden başka bir de jel vardır bu marka ürünleri içerisinde. Korse ürün bedeli 109 liradır.
Korseler yüzde yüz latex kumaştan üretilmiştir.

Fit Love Korse Özellikleri Nelerdir
1- Ürünler latex kumaştan üretilmiştir.
2- Kolayca temizlenme özelliği vardır.
3- Dışarıdan bakıldığında korse giydiğiniz belli olmaz.
4- Vücuda tam oturarak korse giydiğiniz  zaman dışarıdan fazlalıklarınız görünmez.
5- Kötü kumaşlar gibi terleme yapmaz.
6- Faturalı, barkodlu ve orijinal üründür.
Fit love Türkiye sitesi olarak en uygun fiyata kaliteli korse sizlere sunmakta olup ayrıca isteyenler için fit love jel ürünü de korse ile birlikte + 40 TL yani 149 liraya; tek başına ise 79 liradan alınabilir.

Fit love korse Türkiye satışlarımız başlamış olup kısa sürede hayli ilgi çekmiştir. Bundan dolayı herkes yararlanabilsin diye çeşitli kampanyalar düzenlenmiştir. Kış mevsimi ile birlikte hem belinizi sarıp sıcak tutacaktır. Hem de kaliteli bir korsenin tüm olanaklarından yararlanacaksınız.

Ürün renkleri siyah ve ten rengi olarak  2 adettir ve bedenleri de 6 adet xs den başlayarak sırasıyla small, medium, large ve x- large olarak 5 adet bedeni var. Eğer bedeninizi bilmiyorsanız menü üzerinden bedenler kısmını tıklayarak bedeninizi öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Fit Love Türkiye ürünün özellikleri ile ilgili kısa bilgiler sunulmuş olup satın almak isteyenler sipariş ver butonuna tıklayarak siparişlerini bize iletebilirler.

Not: Bej rengi ürünlerimiz Aralık 2016 tarihinde stoklara girecektir. Bu tarihe kadar elimizde sadece siyah renkli korseler yer almaktadır. Yoğun istekten dolayı sizde bu renkten almak istiyorsanız ön sipariş verebilirsiniz ki geldiğinde tekrar renk sıkıntısı yaşanmasın.

Fit Love Korse Türkiye Resmi Sitesi olan http://fitlovekorse.com/ sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Yorum Yazın
Fit Love Korse