Fit Love Korse Bedenleri

Bu yazımız fit love korse ile ilgili beden bilgilerini içermektedir. Aşağıda sizlerle fit love beden tablosu paylaşılıp bunlarla ilgili bilgiler verilecektir. Aşağıdaki tabloya göre siparişinizi verirseniz bedenle ilgili bir sorun yaşamazsınız.
fit-love-korse-beden
Yukarıda da görüldüğü gibi 5 farklı beden vardır. Xs, s, m, l, xl bedenleri. Bedeninden emin olmayanlar tablo yanında olan kilogram, bel ve basen ölçüleri vardır.
Örneğin xs bedeni 40-50 kilo arasında olan bel ölçüleri 63.5 ve 70 cm arası ve basen ölüleri 80 ile 87 kilo arasında olanlar için ideal korse bedenidir.

S bedeni yani small diye tabir edilen bedeni 50-60 kilo arası olan kişiler beli 70 ile 77 cm arası olan ve basen ölçüsü aralığı 87-92 cm olan kişilerin kullanımına uygun olacaktır.

M bedenide kilo olarak 60-70 kilo arası, bel ölçüleri 77-84 cm ve basen ölçüleri 92-99 cml olan bayanların kullanımına uygun olarak tasarlanmştır.

Fit love korse L bedeni ise kilo olarak 70-80 kg arası olan kilerin ile bel ölçüsü 84-90 cm. arası olanlar ve basen ölçüleri 92-99 cm olan kişilerin kullanımına uygundur.

XL (x large) beden ölçüleride yukarıdaki tabloda verilmiştir.

Yukarıda verdiğimiz beden ölçüleri üretici tarafından belirtilen aralıklar olup bazen değişkenlik gösterebilir.
Ayrıca fitlove korse üzerinde 3 adet beden ayarlayıcı yer alır ona göre sıkıp ya da gevşetebilirsiniz. Sipariş verirken bedeninizi bilmiyorsanız bu tabloya bakıp ona göre karar verebilirsiniz. Ayrıca gönderilen korse size uymazsa üzülmeyin ücretsiz olarak değişim sağlanmaktadır.

Bu sayfada fit love korse beden tablosu paylaşılmıştır sizlerle. Sitemize giriş yapıp sayfamızı incelediğiniz için teşekkür ederiz.

Fit Love Korse